ceturtdiena, 2015. gada 12. marts

 Jāsagatavo Krusta Ceļš
    Šodien diezgan lielā sapulcē mēs runājām par Krusta Ceļu Lielajā Piektdienā. Saruna bija auglīga un tagad vajag gatavot dažādas lietas, arī tekstu, kas tiks lasīts. Tāpēc es Jūs lūdzu lūgties šajos nodomos. Tas būs otrais tāds notikums mūsu draudzē, tāpat kā plānojam arī otro svētceļojumu uz Aglonu. Par to vēl nerunājām, bet es ceru, ka tie, kuri brīnišķīgi organizēja šo pirmo svētceļojumu, ņems dalību arī šogad.
    Skatieties, jo vairāk mēs kaut ko darām Dievam par godu (mēs cenšamies), jo vairāk to prasa lūgšanu. Es un arī misionāri to labi redzām. Kā ne visi šobrīd var kļūt par misionāriem, tāpēc ir vēl viena iespēja pievienoties - lūgšanā. Par Jūsu lūgšanu misionāru un Viļakas nodomā, un par mani, lai Jums aizmaksā mūsu Kungs Jēzus Kristus un svētais Francisks!

 *   *   *
Aicinu lūgties par misionāriem visā pasaulē. Ja kāds no Jums gribētu vienu gadu lūgties katru dienu par konkrētu kapucīnu-misionāru (zinās viņa vārdu, uzvārdu un kurā valstī kalpo), lai man raksta uz epastu. Paldies! 

Lūgšana par misionāriem 

Slavēts esi Dievs, par Tavu misionāru liecību. Tu iedvesi viņu sirdīs apustulisko dedzību, lai pametot uz visiem laikiem savu ģimeni un dzimteni dotos uz nepazīstamu zemi sludināt Evanģēliju tiem, kurus uzskatīja par saviem brāļiem. Slavēts esi Dievs, par visām žēlastībām kādas izplūda pār tiem cilvēkiem, caur viņu vārdiem, caur viņu rokām un piemēru. Viņi veltīja savu dzīvi līdz beigām. Liec Kungs, lai šī Baznīca, apslacīta ar viņu sviedriem un asinīm, sasniedz briedumu. Lai dzemdina daudz dēlu un meitu, kas aizstātu tos, kuri jau aizgājuši no sīs pasaules. Lai Tavs vārds tiktu pielūgts visā zemē. 

Jānis Pāvils II

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru